O MNIE

“I am not what happened to me, I am what I choose to become” – C.G. Jung 

Po wielu latach intensywnej pracy badawczej i samorozwojowej, z wielką pasją zaczęłam prowadzić w 2019r. autorskie warsztaty psychologiczne oraz otworzyłam w 2020r. gabinet psychologii zintegrowanej w Łodzi.

Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne, pracuję nad poprawą jakości dialogu, który prowadzimy między sobą (w relacjach służbowych, prywatnych, intymnych), ale także wewnątrz siebie. Odkryłam bowiem, że człowiekowi cywilizowanemu jest jeszcze trudniej porozumieć się z samym sobą niż z innymi. Poszukując skutecznych rozwiązań, dotychczasowy zestaw narzędzi psychologicznych poszerzyłam stopniowo o metody pracy z ciałem i Podświadomością. 

Od 2004r. jako psycholog i tłumacz pomagam ludziom skuteczniej komunikować się ze sobą.
Dzięki pracy tłumacza ustnego znalazłam się w wielu niecodziennych sytuacjach podczas szkoleń, konferencji, wystąpień publicznych czy wydarzeń medialnych. Pozwoliło mi to poczynić cenne obserwacje, które wykorzystałam w pracy psychologicznej. Z drugiej strony mogłam pomóc prelegentom pokonać tremę czy też nawiązać kontakt z publicznością w krytycznych momentach.

Od 2015r. uczestniczę w komercyjnych projektach filmowych. Podczas pracy na planie dbam o sprawną komunikację oraz przygotowuję ludzi do wystąpienia przed kamerą. Pomagam opracować treść wypowiedzi, opanować stres i wyzwolić taką ekspresję, aby mówca był zadowolony ze swojego wizerunku. Na koniec montuję nagrany materiał wywiadowy, maksymalizując atrakcyjność przekazu.

Więcej szczegółowych informacji o mojej ścieżce zawodowej można znaleźć na profilu LinkedIn.

_